Σεξ σε λάθος αυτοκίνητο...

Μοιραστείτε
magakos
Administrator
Administrator

Πόλη : Καβάλα
Μέλος από : 16/01/2010

Σεξ σε λάθος αυτοκίνητο...

Δημοσίευση από magakos Την / Το Πεμ 06 Ιαν 2011, 00:46

Ένα ζευγάρι στην Γερμανία συνελήφθη από την αστυνομία όταν μπήκε σε λάθος αυτοκίνητο για να κάνουν σεξ.

Το νεαρό ζευγάρι, συναντήθηκε σε μία disco και θέλησε να περάσει μία περιπετειώδη νύχτα, αρχής γενομένης από το αυτοκίνητο του 24χρονου Γερμανού. Ωστόσο, το αυτοκίνητο, μάρκας VW Golf, στο οποίο μπήκε το ζευγάρι για να συνευρεθεί, δεν ήταν του άνδρα αλλά ακριβώς ένα ίδιο, δύο θέσεις δίπλα από εκεί που είχε παρκάρει το δικό του.

Η ιδιοκτήτρια του αυτοκινήτου μόλις αντιλήφθηκε τις... περίεργες κινήσεις στο αυτοκίνητό της, νομίζοντας πως πρόκειται για κλέφτες, κάλεσε την αστυνομία, η οποία τους έπιασε στα... πράσα.

aek365.gr

thant
Moderator
Moderator

Μέλος από : 21/01/2010

Απ: Σεξ σε λάθος αυτοκίνητο...

Δημοσίευση από thant Την / Το Πεμ 06 Ιαν 2011, 03:27

Ηθικό δίδαγμα: Να κλειδώνετε πάντα το αυτοκίνητό σας tongue
dimitris7
Vip Member
Vip Member

Πόλη : Αγρίνιο
Μέλος από : 21/01/2010

Απ: Σεξ σε λάθος αυτοκίνητο...

Δημοσίευση από dimitris7 Την / Το Πεμ 06 Ιαν 2011, 12:57

Ενα που μου συνέβει εμένα στη μιναρούπολη πέρισυ το καλοκαίρι είναι σχεδόν το ίδιο.Κάποιος Τύπος σοβαρός μεσήλικας μαζί με τη γυνάικα-συντροφό του (δε το ξέρω) προσπαθούσε με το control-κλειδιά πιωμένος να ανοίξει στην Αγ.γεωργίου τη δική μου Μ3,ενω τη δική του την είχε παρκάρει όπως αποδείχθηκε στο ξενοδοχείο που έμενε...
Το ευτράπελο είναι οτι η συντροφός του προσπαθούσε να τον πείσει οτι προσπαθούσε να μπει σε λάθος αυτοκίνητο που είναι ίδιο με το δικό του αλλά ο ιδιος έλεγε οτι του του το είχα κλέψει και με έπιασε....

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ 18 Ιαν 2018, 11:35