Κοπέλα εθισμένη να τρώει πλαστικά είδη

Μοιραστείτε
thant
Moderator
Moderator

Μέλος από : 21/01/2010

Κοπέλα εθισμένη να τρώει πλαστικά είδη

Δημοσίευση από thant Την / Το Παρ 10 Φεβ 2012, 12:18

Γνωρίζουμε για τον εθισμό στο τσιγάρο, στο internet ακόμη και στο Facebook. Αλλά ο εθισμός στο πλαστικό είναι πράγματι πολύ περίεργος και σίγουρα επικίνδυνος.

H εκπομπή «Ο παράξενος εθισμός μου» παρουσιάζει άτομα τα οποία είναι εθισμένα στο να κάνουν συγκεκριμένα πράγματα. Αυτή τη φορά στην εκπομπή θα φιλοξενηθεί η 18χρονη Kailyn από την Καλιφόρνια η οποία είναι εθισμένη στο να τρώει πλαστικά είδη. Τα τελευταία 11 χρόνια όπως λέει πρέπει να έχει φάει περίπου 60.000 πλαστικά προϊόντα.

Στο τρέιλερ της εκπομπής τρώει πλαστικά μπουκάλια, ακόμη και κομμάτια από τηλεχειριστήριο. Σε μια «φυσιολογική» μέρα τρώει περίπου 15 κομμάτια πλαστικό. «Έχω φάει 12 τηλεχειριστήρια, πάνω από 5.000 χάντρες, 100 πιρούνια, περίπου 10 πλαστικά μπουκάλια νερού, 50 κρεμάστρες και άλλα είδη» δηλώνει...

Το αγαπημένο της «σνακ» μάλιστα είναι τα πλαστικά σπαθάκια που στολίζουν τα κοκτέιλ. Όπως λέει ξέρει ότι αυτό μπορεί μελλοντικά να είναι επιβλαβές για την υγεία της αλλά είναι σαν ναρκωτικό και δεν μπορεί να το κόψει.

mediagate.gr
magakos
Administrator
Administrator

Πόλη : Καβάλα
Μέλος από : 16/01/2010

Απ: Κοπέλα εθισμένη να τρώει πλαστικά είδη

Δημοσίευση από magakos Την / Το Παρ 10 Φεβ 2012, 12:54

Πραγματική χωματερή... Very Happy

thant
Moderator
Moderator

Δημοσίευση από thant Την / Το Παρ 10 Φεβ 2012, 14:19

Το καλό ειναι οτι δεν πρόκειται να πεινάσει ποτε. Τώρα με τα νεα μέτρα ίσως θα ηταν μια καλη λύση και για μας. Wink
dimitris7
Vip Member
Vip Member

Πόλη : Αγρίνιο

Δημοσίευση από dimitris7 Την / Το Παρ 10 Φεβ 2012, 15:08

Καθε αμερικανός βάσει νομοθεσίας κενεντυ 1962 νομίζω εχει το δικαίωμα να απολαβάνει 15' δημοσιότητας....

πιστέυω απάντησα σ αυτό και σε πολλά αλλα...δε προνόησε το ιντερνετ και youtube που ο κάθε παπάρας θα παραθέτει τη παπαριά του...

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ 18 Ιαν 2018, 11:32